tel.: 696 606 088

Warsztaty TBC 2.06.2018

W1siziisijiwmtgvmdmvmjavmtnfmdhfmthfnv96zgply2llx3rvcc5myi5qcgcixsxbimuilcjqcgcixsxbinailcj0ahvtyiisijc1mhgyntajil1d

Warsztaty TBC (Total Body Condition) przeznaczone dla instruktorów fitness i miłośników zajęć wytrzymałościowo- siłowych...

Warsztaty TBC (Total Body Condition)


Data i miejsce:

2.06.2018. ; „FITNESS WELLNESS AZIK” UL. WYSŁOUCHÓW 30D 30-611 KRAKÓW


Szkoleniowcy

Paulina Jopek


Charakterystyka warsztatów TBC

Warsztaty TBC (Total Body Condition) przeznaczone dla instruktorów fitness i miłośników zajęć wytrzymałościowo- siłowych. TBC obejmuje trening wytrzymałościowo – siłowy, ogólnorozwojowy. Podczas zajęć zaangażowane zostają wszystkie grupy mięśniowe. Na warsztatach zostaną przedstawione trzy różne ujęcia TBC.

 • obejmują ponad 3h zegarowe szkolenia
 • zajęcia rozpoczynają się w sobotę o 12:45 i trwają do 16:00
 • treść merytoryczna warsztatów przedstawiana jest w formie zajęć praktycznych (lekcje)
 • kursanci otrzymują materiał szkoleniowy na płytce dvd oraz suplement z opisem lekcji
 • treść merytoryczna obejmuje prezentacje trzech lekcji Total Body Condition


Harmonogram

12.45 – TBC trening wytrzymałościowo-siłowy, oparty o wprowadzanie poziomów zaawansowania ćwiczeń zgodnie z zasadą progresji liniowej. Trening zawiera ćwiczenia angażujące wszystkie główne grupy mięśniowe. Zawiera połączenie ćwiczeń siłowych, wytrzymałościowych, równoważnych i funkcjonalnych.

13.50 – TBC trening wytrzymałościowo-siłowy, zbudowany z połączonych ze sobą sekwencji ćwiczeń angażujących wszystkie główne grupy mięśniowe. Zawiera połączenie ćwiczeń siłowych, wytrzymałościowych oraz funkcjonalnych. Obejmuje propozycję płynnych przejść między poszczególnymi ćwiczeniami.

15.00 – TBC trening wytrzymałościowo-siłowy, prowadzony metodą „dodawania” ćwiczeń angażujących wszystkie główne grupy mięśniowe. Zawiera połączenie ćwiczeń siłowych, wytrzymałościowych i funkcjonalnych.


Wymagania:

 • ukończone 16 lat oraz zgoda rodziców/opiekunów prawnych
 • ukończona szkoła średnia (lub w trakcie nauki)
 • predyspozycje ruchowe (koordynacja, poczucie rytmu)
 • rejestracja na warsztaty min 1 tydzień przed planowaną datą rozpoczęcia

Na zakończenie kursanci otrzymują:

 • certyfikat uczestnictwa w warsztatach
 • gotowe finały oraz suplement w postaci pełnej analizy każdej lekcji

Cena promocyjna : 100 zł.


Zapisy: http://www.szkola-fitness.pl/formularz-zapisu/591dd55ecec1474e11000001