tel.: 696 606 088

Formularz zgloszeniowy

*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*

Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności dostępną na stronie www.szkola-fitness.pl i w pełni akceptuje postanowienia tych dokumentów.

Oświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie wszelkich informacji drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e - mail.

* - pole wymagane

Warsztaty MENTAL BODY


Termin: 17.02.2018

Miejsce: Fitness Wellness Azik Kraków, www.azik.pl


Warsztaty mentalne - coś dla ciała i umysłu.
Warsztaty dedykowane instruktorom fitness, na każdym poziomie zaawansowania, którzy chcą wzbogacić swoją wiedzę , szukają innowacji i nowych rozwiązań na swoje lekcje. Inspirując się nowym podejściem do zajęć mentalnych rozwiną umiejętności wznosząc się na wyższy poziom swojej pracy.

Szkolenie otwarte jest również na pasjonatów aktywności fizycznej , którzy podobnie chcieliby wzbogacić swoją wiedzę oraz umiejętności pod kątem własnej techniki pracy.

W programie trzy lekcje masterclass .

  • start sobota 12:45 -16:00
  • ponad 3h zegarowe szkolenia
  • treść merytoryczna warsztatów przedstawiana w formie zajęć praktycznych (lekcje) , oraz filmu instruktażowego.

Harmonogram

SOBOTA 17.02.2018r. J.Kot, P. Jopek

12:45-13:45 Lekcja I –Mental Body to lekcja zawierająca zestawy ćwiczeń tworzących płynne sekwencje. Celem lekcji jest mobilizacja ciała zgodnie z przebiegiem taśm anatomicznych, zwiększenie koordynacji ruchowej, świadomości ciała oraz mobilizacja powięzi organizmu. (J. Kot)

13:50-14:50 Lekcja II - Pilates Dance – trening łączący ćwiczenia techniki Pilates w spójną, płynną całość. Celem lekcji jest poprawa koordynacji ruchowej kształtujące stabilizację poszczególnych elementów ciała naprzemiennie z ich mobilizacją.( J. Kot)

14:55-15:55 Lekcja III - Mobility- lekcja zawierająca zestaw ćwiczeń zwiększających mobilność stawów oraz struktur miękkich. Celem lekcji jest przygotowanie organizmu do podjęcia trudniejszych technicznie (wymagających pełnych zakresów ruchomości) ćwiczeń.( P. Jopek)

Rozdanie certyfikatów


Szkoleniowcy:

Paulina Jopek

Justyna Kot


Wymagania:

•ukończone 16 lat oraz zgoda rodziców/opiekunów prawnych

•rejestracja na warsztaty min 1 tydzień przed planowaną datą rozpoczęcia


Na zakończenie kursanci otrzymują:

  • certyfikat uczestnictwa w szkoleniu
  • materiał szkoleniowy na płytce dvd
  • suplement z opisem lekcji

Cena promocyjna : 100 zł.

Aby zapisać się na kurs/szkolenie/warsztaty proszę wypełnić znajdujący się obok FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Odpowiedź nastąpi w ciągu 24h.

Wypełnienie formularza jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu szkoły

Można także pobrać deklarację do druku (załącznik nr 1) stąd. A następnie wypełnioną dostarczyć osobiście do naszej szkoły.
Załącznik nr 2
Załącznik nr 3

Zawartość dostępna pod adresem www.szkola-fitness.pl jest chroniona prawem autorskim i stanowi przedmiot własności. Jakiekolwiek wykorzystanie, kopiowanie, przetwarzanie, jakichkolwiek materiałów może stanowić naruszenie praw autorskich, znaków firmowych, zarejestrowanych nazw lub innych przepisów prawa.


Informacje zamieszczone na stronie www.szkola-fitness.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.


Administratorzy dokładają wszelkich starań, aby publikowane tu treści były prawdziwe oraz kompletne, nie ponoszą jednak odpowiedzialności za ich niekompletność lub błędność, jak również za jakiekolwiek podjęte na ich podstawie działania.