tel.: 696 606 088

Formularz zgloszeniowy

*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*

Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności dostępną na stronie www.szkola-fitness.pl i w pełni akceptuje postanowienia tych dokumentów.

Oświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie wszelkich informacji drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e - mail.

* - pole wymagane

WARSZTATY Z PRZYBORAMI


Termin: 3.03.2018


Miejsce: Fitness Wellness Azik, www.azik.pl


Dla kogo ?

Warsztaty dedykowane instruktorom fitness, na każdym poziomie zaawansowania, którzy chcą wzbogacić swoją wiedzę , szukają innowacji i nowych rozwiązań na swoje lekcje. Inspirując się nowym podejściem do zajęć mentalnych rozwiną umiejętności wznosząc się na wyższy poziom swojej pracy.

Szkolenie otwarte jest również na pasjonatów aktywności fizycznej , którzy podobnie chcieliby wzbogacić swoją wiedzę oraz umiejętności pod kątem własnej techniki pracy.


  • obejmują ponad 3h zegarowe szkolenia
  • zajęcia rozpoczynają się w sobotę o 12:45 i trwają do 16:00
  • treść merytoryczna warsztatów przedstawiana jest w formie zajęć praktycznych (lekcje)
  • kursanci otrzymują materiał szkoleniowy na płytce dvd oraz suplement z opisem lekcji

Harmonogram warsztatów

SOBOTA 3.03.2018r. N. Bizoń, P. Jopek, M. Samek - Kozik

12:45-13:45 Lekcja I - Ioball- trening wytrzymałościowo- siłowy z zastosowaniem piłki Ioball. Lekcja prowadzona metodą dodawania(N. Bizoń)

13:50-14:50 Lekcja II - Sztanga- trening wytrzymałościowo-siłowy z zastosowaniem sztangi. Prowadzony metodą dodawania(P. Jopek)

14:55-15:55 Lekcja III - Heavy Ball - trening wytrzymałościowo-siłowy z zastosowaniem piłek heavy ball. Zbudowany z płynnych sekwencji, kształtujących zdecydowanie mocniej koordynację.(M. Samek – Kozik)


Dodatkowo każdy uczestnik otrzymuje płytkę DVD z gotowymi sekwencjami z każdej lekcji.


Szkoleniowcy :

Paulina Jopek, Martyna Kozik-Samek , Natalia Bizoń


Wymagania:

•ukończone 16 lat oraz zgoda rodziców/opiekunów prawnych

•ukończona szkoła średnia (lub w trakcie nauki)

•predyspozycje ruchowe (koordynacja, poczucie rytmu)

•rejestracja na warsztaty 2 tygodnie przed planowaną datą rozpoczęcia


Na zakończenie kursanci otrzymują:

  • certyfikat uczestnictwa w szkoleniu
  • gotowy film instruktażowy na płytce DVD
  • suplement z opisem lekcji

Cena : 100 zł.


Aby zapisać się na kurs/szkolenie/warsztaty proszę wypełnić znajdujący się obok FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Odpowiedź nastąpi w ciągu 24h.

Wypełnienie formularza jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu szkoły

Można także pobrać deklarację do druku (załącznik nr 1) stąd. A następnie wypełnioną dostarczyć osobiście do naszej szkoły.
Załącznik nr 2
Załącznik nr 3

Zawartość dostępna pod adresem www.szkola-fitness.pl jest chroniona prawem autorskim i stanowi przedmiot własności. Jakiekolwiek wykorzystanie, kopiowanie, przetwarzanie, jakichkolwiek materiałów może stanowić naruszenie praw autorskich, znaków firmowych, zarejestrowanych nazw lub innych przepisów prawa.


Informacje zamieszczone na stronie www.szkola-fitness.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.


Administratorzy dokładają wszelkich starań, aby publikowane tu treści były prawdziwe oraz kompletne, nie ponoszą jednak odpowiedzialności za ich niekompletność lub błędność, jak również za jakiekolwiek podjęte na ich podstawie działania.