tel.: 696 606 088

Formularz zgloszeniowy

*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*

Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności dostępną na stronie www.szkola-fitness.pl i w pełni akceptuje postanowienia tych dokumentów.

Oświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie wszelkich informacji drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e - mail.

* - pole wymagane

Warsztaty Stretching & Mobility


Termin: 24.03.2018


Miejsce: Fitness Wellness Azik, www.azik.pl


Warsztaty skierowane są do instruktorów fitness na każdym poziomie zaawansowania , którzy szukają innowacji i nowych rozwiązań na swoje lekcje tym samym dążąc do podniesienia swojej wiedzy, umiejętności i standardów pracy.

Szkolenie otwarte jest również na trenerów sportu, tańca, nauczycieli WF, fizjoterapeutów, tancerzy oraz pasjonatów aktywności fizycznej , którzy podobnie chcieliby wzbogacić swoją wiedzę oraz umiejętności pod kątem własnej techniki pracy.


Obejmują ponad 3h zegarowe szkolenia:

  • zajęcia rozpoczynają się w sobotę o 12:45 i trwają do 16:00
  • treść merytoryczna warsztatów przedstawiana jest w formie zajęć praktycznych (lekcje)
  • kursanci otrzymują materiał szkoleniowy na płytce dvd oraz suplement z opisem lekcji

Harmonogram

SOBOTA 24.03.2018 P. Jopek

12:45-13:45 Lekcja I – Mobility- lekcja zawierająca zestaw ćwiczeń zwiększających mobilność stawów oraz struktur miękkich. Celem lekcji jest przygotowanie organizmu do podjęcia trudniejszych technicznie (wymagających pełnych zakresów ruchomości) ćwiczeń.

13:50-14:50 Lekcja II - Rolowanie powięzi -trening z zastosowaniem rollera mający na celu roluźnienie powięzi, zerwanie zrostów w obrębie powięzi, zwiększenie ślizgu między poszczególnymi warstawami powięzi.

14:55-15:55 Lekcja III - Stretching - trening w ramach, którego wykorzystywana jest metoda stretchingu statycznego. Celem treningu jest zwiększenie zakresu ruchomości w poszczególnych stawach.

Rozdanie certyfikatów


Szkoleniowcy :

Paulina Jopek - doświadczony Instruktor Fitness i Szkoleniowiec Fitness. Trener Personalny. Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym oraz metodach treningowych z zakresu form mentalnych.


Wymagania:

•ukończone 16 lat oraz zgoda rodziców/opiekunów prawnych

•ukończona szkoła średnia (lub w trakcie nauki)

•predyspozycje ruchowe (koordynacja, poczucie rytmu)

•rejestracja na warsztaty 2 tygodnie przed planowaną datą rozpoczęcia


Na zakończenie kursanci otrzymują:

  • certyfikat uczestnictwa w szkoleniu
  • gotowy film instruktażowy na płytce DVD
  • suplement z opisem lekcji

Cena : 100 zł.


Aby zapisać się na kurs/szkolenie/warsztaty proszę wypełnić znajdujący się obok FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Odpowiedź nastąpi w ciągu 24h.

Wypełnienie formularza jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu szkoły

Można także pobrać deklarację do druku (załącznik nr 1) stąd. A następnie wypełnioną dostarczyć osobiście do naszej szkoły.
Załącznik nr 2
Załącznik nr 3

Zawartość dostępna pod adresem www.szkola-fitness.pl jest chroniona prawem autorskim i stanowi przedmiot własności. Jakiekolwiek wykorzystanie, kopiowanie, przetwarzanie, jakichkolwiek materiałów może stanowić naruszenie praw autorskich, znaków firmowych, zarejestrowanych nazw lub innych przepisów prawa.


Informacje zamieszczone na stronie www.szkola-fitness.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.


Administratorzy dokładają wszelkich starań, aby publikowane tu treści były prawdziwe oraz kompletne, nie ponoszą jednak odpowiedzialności za ich niekompletność lub błędność, jak również za jakiekolwiek podjęte na ich podstawie działania.