tel.: 696 606 088

Formularz zgloszeniowy

*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*

Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności dostępną na stronie www.szkola-fitness.pl i w pełni akceptuje postanowienia tych dokumentów.

Oświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie wszelkich informacji drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e - mail.

* - pole wymagane

Warsztaty Trening Funkcjonalny


Data i Miejsce : 14.04.2018 , Fitness Wellness Azik , Wysłouchów 30d , www.azik.pl


Dla kogo:

Szkolenie skierowane do instruktorów fitness na każdym poziomie zaawansowania , którzy szukają innowacji i nowych rozwiązań na swoje lekcje tym samym dążąc do podniesienia swojej wiedzy, umiejętności i standardów pracy.

Szkolenie otwarte jest również na trenerów sportu, nauczycieli WF, fizjoterapeutów oraz pasjonatów aktywności fizycznej , którzy podobnie chcieliby wzbogacić swoją wiedzę oraz umiejętności pod kątem własnej techniki pracy.

Szczegóły:

•obejmują ponad 3h zegarowe szkolenia

•zajęcia rozpoczynają się w sobotę o 12:45 i trwają do 16:00

•treść merytoryczna warsztatów przedstawiana jest w formie zajęć praktycznych (lekcje)

•kursanci otrzymują materiał szkoleniowy na płytce dvd oraz suplement z opisem lekcji


Tematyka warsztatów

Wzorce ruchowe pozwalają nam zidentyfikować asymetrie i ograniczenia w układzie ruchu. Zaburzenia podstawowych wzorców wpływają zaś na ekonomię ruchu, podwyższają ryzyko odniesienia urazu lub przeciążenia, zmieniają odczucia proprioceptywne. Znajomość wzorców ruchowych pozwala natychmiast ustalić kryteria i kierunki działań korygujących.

Warsztaty z treningu funkcjonalnego to sama praktyka , dlatego pozwolą w krótkim czasie pochłonąć maksimum wiedzy z zakresu podstawowych wzorców ruchowych . Dzięki temu, że wszystko wypróbujesz na sobie , przekonasz się o jakie elementy warto urozmaicić i udoskonalić swoje treningi. Nauczysz się jak zaprogramować trening m.in. z wykorzystaniem reaktywnego treningu nerwowo-mięśniowego , aby w umiejętny sposób reedukować fundamentalne wzorce ruchowe.

Trening Funkcjonalny w kontekście zastosowania go na zajęciach grupowych to przede wszystkim kształtowanie fundamentalnych wzorców ruchowych , które leżą u podstawy motoryczności człowieka i są niezbędnym etapem prawidłowego rozwoju motorycznego człowieka.


Zakres tematyczny / Harmonogram

SOBOTA 14.04.2018r. J. Kot

12:45-13:45 Lekcja I - trening kształtujący prawidłowe wzorce ruchowe. Celem lekcji jest nauka prawidłowych wzorców łopatki i miednicy. Wyegzekwowanie właściwego „timingu” czyli czasu aktywacji poszczególnych grup mięśniowych. Połączenie ruchu miednicy i łopatki w kontekście chodu.

13:50-14:50 Lekcja II - trening kształtujący prawidłowe wzorce ruchowe. Celem lekcji jest nauka prawidłowych wzorców kończyny górnej i dolnej. Wyegzekwowanie właściwego „timingu” czyli czasu aktywacji poszczególnych grup mięśniowych. Połączenie ruchu kończyny górnej i dolnej w kontekście chodu.

14:55-15:55 Lekcja III - trening kształtujący prawidłowe wzorce ruchowe w kontekście czynności dnia codziennego np. podnoszenia przedmiotów, sięganie. Wyegzekwowanie właściwego „timingu” czyli czasu aktywacji poszczególnych grup mięśniowych.

Rozdanie certyfikatów


Wymagania

  • ukończone 16 lat oraz zgoda rodziców/opiekunów prawnych
  • ukończona szkoła średnia (lub w trakcie nauki)
  • rejestracja na szkolenie min. 2 tygodnie przed planowaną datą rozpoczęcia

Na zakończenie kursanci otrzymują

  • certyfikat uczestnictwa w warsztatach
  • materiał szkoleniowy na płytce DVD
  • suplement z opisem lekcji

Szkoleniowcy:

Justyna Kot


CENA: 100 zł.


Aby zapisać się na kurs/szkolenie/warsztaty proszę wypełnić znajdujący się obok FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Odpowiedź nastąpi w ciągu 24h.

Wypełnienie formularza jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu szkoły

Można także pobrać deklarację do druku (załącznik nr 1) stąd. A następnie wypełnioną dostarczyć osobiście do naszej szkoły.
Załącznik nr 2
Załącznik nr 3

Zawartość dostępna pod adresem www.szkola-fitness.pl jest chroniona prawem autorskim i stanowi przedmiot własności. Jakiekolwiek wykorzystanie, kopiowanie, przetwarzanie, jakichkolwiek materiałów może stanowić naruszenie praw autorskich, znaków firmowych, zarejestrowanych nazw lub innych przepisów prawa.


Informacje zamieszczone na stronie www.szkola-fitness.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.


Administratorzy dokładają wszelkich starań, aby publikowane tu treści były prawdziwe oraz kompletne, nie ponoszą jednak odpowiedzialności za ich niekompletność lub błędność, jak również za jakiekolwiek podjęte na ich podstawie działania.