tel.: 696 606 088

Formularz zgloszeniowy

*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*

Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności dostępną na stronie www.szkola-fitness.pl i w pełni akceptuje postanowienia tych dokumentów.

Oświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie wszelkich informacji drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e - mail.

* - pole wymagane

Warsztaty Pump Workout


Data i miejsce: 28.04.2018 , Fitness Wellness Azik , www.azik.pl


Dla kogo

Szkolenie skierowane do instruktorów fitness na każdym poziomie zaawansowania , którzy szukają innowacji i nowych rozwiązań na swoje lekcje tym samym dążąc do podniesienia swojej wiedzy, umiejętności i standardów pracy.

Szkolenie otwarte jest również na trenerów sportu, nauczycieli WF, fizjoterapeutów oraz pasjonatów aktywności fizycznej , którzy podobnie chcieliby wzbogacić swoją wiedzę oraz umiejętności pod kątem własnej techniki pracy w treningu.


Szczegóły:

•obejmują ponad 3h zegarowe szkolenia

•zajęcia rozpoczynają się w sobotę o 12:45 i trwają do 16:00

•treść merytoryczna warsztatów przedstawiana jest w formie zajęć praktycznych (lekcje)

•kursanci otrzymują materiał szkoleniowy na płytce dvd oraz suplement z opisem lekcji


Tematyka warsztatów

Warsztaty w sposób prosty i szybki pozwolą na zdobycie wiedzy w zakresie komponowania treningu wytrzymałościowo siłowego. Będzie to miało bezpośrednie przełożenie na umiejętność budowania własnych lekcji z zastosowaniem różnych przyborów ( sztanga, talerze, hantle ) jak również dobór ćwiczeń adekwatnych do poziomu grupy.


Harmonogram

Lekcja I - trening siłowo-wytrzymałościowy z zastosowaniem sztangi. (P.Jopek)

Lekcja II - trening siłowo-wytrzymałościowy z zastosowaniem talerzy. (J.Kot)

Lekcja III - trening siłowo-wytrzymałościowy z zastosowaniem hantli. (B.Przybyłek )


Wymagania

  • ukończone 16 lat oraz zgoda rodziców/opiekunów prawnych
  • ukończona szkoła średnia (lub w trakcie nauki)
  • rejestracja na szkolenie min. 2 tygodnie przed planowaną datą rozpoczęcia

Na zakończenie kursanci otrzymują

  • certyfikat uczestnictwa w warsztatach
  • materiał szkoleniowy na płytce DVD
  • suplement z opisem lekcji

Szkoleniowcy:

Paulina Jopek , Bartosz Przybyłek, Justyna Kot


Cena: 100 zł


Aby zapisać się na kurs/szkolenie/warsztaty proszę wypełnić znajdujący się obok FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Odpowiedź nastąpi w ciągu 24h.

Wypełnienie formularza jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu szkoły

Można także pobrać deklarację do druku (załącznik nr 1) stąd. A następnie wypełnioną dostarczyć osobiście do naszej szkoły.
Załącznik nr 2
Załącznik nr 3

Zawartość dostępna pod adresem www.szkola-fitness.pl jest chroniona prawem autorskim i stanowi przedmiot własności. Jakiekolwiek wykorzystanie, kopiowanie, przetwarzanie, jakichkolwiek materiałów może stanowić naruszenie praw autorskich, znaków firmowych, zarejestrowanych nazw lub innych przepisów prawa.


Informacje zamieszczone na stronie www.szkola-fitness.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.


Administratorzy dokładają wszelkich starań, aby publikowane tu treści były prawdziwe oraz kompletne, nie ponoszą jednak odpowiedzialności za ich niekompletność lub błędność, jak również za jakiekolwiek podjęte na ich podstawie działania.