tel.: 696 606 088

Kadra

mgr Aneta Aziewicz .jpg mgr Aneta Aziewicz Doświadczony trener specjalista treningu przygotowania ruchowego oraz ukierunkowanego przygotowania motorycznego dzieci i dorosłych w tym również treningu medycznego z wykorzystaniem podstaw fizjoterapii ; gimnastyka korekcyjna . Certyfikowany instruktor koncepcji oceny i treningu funkcjonalnego FMS. Instruktor Sportu ( uprawnienia MEN), Instruktor techniki Pilates, Trener personalny EMS, Blackroll Trainer Education. Szkoleniowiec fitness. Magistrant na kierunku Wychowanie Fizyczne, specjalności: PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE W SPORCIE oraz ŻYWIENIE W SPORCIE. Uczestniczka systemu szkoleniowego z zakresu dietetyki sportowej oraz klinicznej. Założycielka oraz menedżer Fitness Wellness Azik (2001). Współzałożycielka Szkoły Instruktorów Fitness (2012) oraz Reha Sport Studio (2015). Absolwentka AGH Wydział Zarządzania.
mgr Justyna Kot.jpg mgr Justyna Kot Współzałożycielka Szkoły Instruktorów Fitness(2012), fizjoterapeuta, Instruktor zajęć grupowych, trener personalny, Szkoleniowiec Fitness . Specjalizuje się w treningu wytrzymałościowym z przyborami oraz metodach treningowych z zakresu „Zdrowego Kręgosłupa” i Pilates. Absolwentka Fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.

mgr Michał Dymek.jpg mgr Michał Dymek Fizjoterapeuta, diagnostyk i terapeuta specjalizujący się w metodzie dr Ackermana oraz terapii opartej na koncepcji Funkcjonalnej Osteopatii i Integracji , Instruktor Kulturystyki, Snowboard’u oraz narciarstwa zjazdowego. W szkole Instruktorów Fitness wykładowca z zakresu anatomii funkcjonalnej oraz projektowania treningów funkcjonalnych.
Absolwent Fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.

mgr Ewa Czarnecka.jpg mgr Ewa Czarnecka doświadczony Instruktor i Szkoleniowiec fitness. Specjalizuje się przede wszystkim w formach zajęć ze stepem - choreograficznych i wzmacniających - prowadząc zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania oraz metodach treningowych wykorzystywanych na zajęciach "Zdrowy kręgosłup " . Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

lek. Karolina Kruk.jpg lek. Karolina Biel absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Wydziału Lekarskiego, kierunku lekarskiego. Autorka wykładów i seminariów z zakresu grup podwyższonego ryzyka kobiet w ciąży, osób starszych i osób otyłych.

Natalia Kryza.jpg inż. Natalia Kryza doświadczony Instruktor i Szkoleniowiec fitness. Autorka programu treningowego dla kobiet w ciąży. Specjalizuje się w prowadzeniu zajęć o charakterze wytrzymałościowym z przyborami oraz treningu w wodzie.

mgr Miriam Pyszko.jpg

mgr Miriam Pyszko doświadczony Instruktor zajęć grupowych i Szkoleniowiec Fitness. Uczestniczka licznych szkoleń i konwencji fitness. Specjalizuje się w treningu wytrzymałościowym z przyborami, technice Pilates oraz metodach treningowych z zakresu stretching’u.

DSC_0563.jpg
mgr Martyna Samek-Kozik doświadczony Instruktor i Szkoleniowiec Fitness. Absolwentka Studia Baletowego Opery Krakowskiej oraz UJ Pedagogika szkolna. Specjalizuje się przede wszystkim w prowadzeniu zajęć wytrzymałościowo-siłowych oraz metodach treningowych wykorzystywanych na zajęciach „Stretchingu”. Obecnie studentka Fizjoterapii.

SIF-bartek.przybyłek.jpg
mgr Bartosz Przybyłek doświadczony Instruktor Fitness , Szkoleniowiec Fitness, instruktor pływania oraz tenisa. Specjalizuje się w formach zajęć choreograficznych i wzmacniających , na stepie oraz podłodze - na wszystkich poziomach zaawansowania. Absolwent AWF Katowice.
mgr Maja Bednarczyk doświadczony trener personalny , maniak treningów funkcjonalnych i entuzjasta jogi. Głęboko zainteresowana eksploracją samej siebie poprzez trening . Przygotowana z zakresu edukacji somatycznej i ruchu funkcjonalnego , kładzie nacisk na połączenie między ciałem, umysłem i otoczeniem . Specjalizuje się w treningach body & mind.